SUMMER SCHEDULE ÖSTERMALM Valid from 15/6-9/8.
Classes will also be Live Streamed, se schedule.
Changes of studios / class descriptions / teachers may occur.

Måndagar Tisdagar Onsdagar Torsdagar Fredagar Lördagar Söndagar
  Anusarayoga (Dynamisk Hathayoga) Kl. 08.00-09.00 Lärare: Rikard Skogberg (Terra) LIVE STREAMING Strong Flow Kl. 07.00-08.15 Lärare: Sandra Lones (Terra) Strong Flow Kl. 08.00-09.15 Lärare: Ted Sikström / (Terra) LIVE STREAMING      
             
        Hathayoga Pranayama Kl. 09.30-10.30 Lärare: Sandra Janson (Luna)   Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Maria Salomaa (Terra)
Hathayoga Kl. 10.00-11.00 Lärare: Sandra Janson (Terra)   NY KLASS - Yoga Lab Kl. 10.00-11.15 Lärare: Jonas Rådahl (Terra)     Vinyasa Kl. 11.00-12.15 Lärare: Clive Guiver (Terra) Strong Flow Kl. 10.45-12.00 Lärare: Ann Pierson (Terra) LIVE STREAMING
             
Ashtangayoga Kl. 12.00-13.00 Lärare: Maria Salomaa (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shirin Djavidi (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shay Peretz (Terra) Ashtangayoga Kl. 12.00-13.00 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Karin Schütz (Terra)    
             
Yinyoga Kl. 15.00-16.00 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra)       Yinyoga Kl. 15.00-16.15 Lärare: Marianne Engvall (Terra) LIVE STREAMING Yinyoga Kl. 14.30-15.45 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra)  
            Vinyasa Kl. 16.00-17.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra)
        Vinyasa Kl. 16.45-18.00 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) Vinyasa Kl. 16.30-17.45 Lärare: Alexandra Donovan (Terra) LIVE STREAMING  
Vinyasa Kl. 17.00-18.30 Lärare: Shay Peretz (Terra) Strong Flow Kl. 17.00-18.15 Lärare: Info kommer (Terra) Kundaliniyoga Kl. 17.00-18.15 Lärare: Nicole Hedman (Terra) LIVE STREAMING Vinyasa Kl. 17.00-18.15 Lärare: Anders Östman (Terra)      
             
Hathayoga Kl. 19.00-20.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) LIVE STREAMING Hathayoga Kl. 18.30-19.30 Lärare: Sandra Janson (Terra) Vinyasa Kl. 18.30-19.30 Lärare: Sandra Lones (Terra)       
        

SCHEDULE ÖSTERMALM Classes will also be Live Streamed, se schedule.
Changes of studios / class descriptions / teachers may occur.

Måndagar Tisdagar Onsdagar Torsdagar Fredagar Lördagar Söndagar
  Anusarayoga (Dynamisk Hathayoga) Kl. 07.30-08.30 Lärare: Rikard Skogberg (Terra) LIVE STREAMING Strong Flow Kl. 07.00-08.15 Lärare: Sandra Lones (Terra) Strong Flow Kl. 07.00-08.15 Lärare: Ted Sikström / (Terra) Ashtangayoga Kl. 07.00-08.15 Lärare: Rateesh Mani (Terra)    
Strong Flow Kl. 8:30-9.30 Lärare: Ann Pierson   Yin, Breath and Meditation Kl. 09.00-10.15 Lärare: Luke Bache (Luna) LIVE STREAMING        
  Yinyoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Alexandra Donovan (Terra) LIVE STREAMNG NY KLASS - Yoga Lab Kl. 10.00-11.15 Lärare: Jonas Rådahl (Terra) NY KLASS Yinyoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Sandra Janson (Luna) Kundaliniyoga Kl. 09.30-11.00 Lärare: Nicole Hedman (Terra) Hathayoga Kl. 09.30-10.45 Lärare: Clive Guiver (Terra) Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Maria Salomaa (Terra)
Hathayoga Kl. 10.00-11.00 Lärare: Sandra Janson     Ashtangayoga Kl. 10.00-11.15 Lärare: Cecilia Wikner (Terra)     Strong Flow Kl. 10.45-12.00 Lärare: Ann Pierson (Terra) LIVE STREAMING
Meditation Kl. 11.30-12.00 - Gratis Lärare: Jennie Liljefors (Terra) LIVE STREAMING            
Ashtangayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Maria Salomaa (Luna)   Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shay Peretz (Terra)   Pranayama Kl. 11.45-12.45 Lärare: Sandra Janson (Luna) Vinyasa Kl. 11.30-12.45 Lärare: Clive Guiver (Terra)  
Anusarayoga (Dynamisk Hathayoga) Kl. 12.00-13.10 Lärare: Jennie Liljefors (Terra) LIVE STREAMING Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shirin Djavidi (Terra) Mamma-baby yogakurs Kl. 14.00-15.00 Lärare: Marianne Engvall (Terra) Ashtangayoga Kl. 12.00-13.00 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Karin Schütz (Terra)    
        Yoga Nidra Kl. 13.30-14.30 Lärare: Fredrik Binette (Terra)    
Yinyoga Kl. 15.00-16.00 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Restorative yoga Kl. 15.00-16.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra)   Restorative yoga Kl. 15.00-16.15 Lärare: Annaf Åhlgren Yinyoga Kl. 15.00-16.15 Lärare: Marianne Engvall (Terra) LIVE STREAMING Yinyoga Kl. 14.30-15.45 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Vinyasa Kl. 15.00-16.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra)
    Healing yoga kurs Kl. 16.00-17.00 Avslutad Lärare: Jennie Liljefors (Terra)        
  Gravidyogakurs Kl. 16.30-17.45 Lärare: Jennie Liljefors (Terra) Kundaliniyoga Kl. 17.30-18.45 Lärare: Nicole Hedman (Terra) LIVE STREAMING   Vinyasa Kl. 16.45-18.00 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) Vinyasa Kl. 16.30-17.45 Lärare: Alexandra Donovan (Terra) LIVE STREAMING Yinyoga Kl. 16.45-18.00 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra)
Vinyasa Kl. 17.00-18.30 Lärare: Shay Peretz (Terra) Rocket Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Siiri Soveri (Luna)   Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Anders Östman (Terra)      
             
    Laya Yoga Kl. 18.00-19.15 Lärare: Ratheesh Mani (Luna)       
Hathayoga Kl. 19.00-20.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) Hathayoga Kl. 18.30-19.30 Lärare: Sandra Janson Vick 2/6 Anders Östman(Terra) Vinyasa Kl. 19.15-20.15 Lärare: Sandra Lones (Terra) Hathayoga Kl. 19.00-20.15 Lärare: Ratheesh Mani (Terra) LIVE STREAMING