AUTUMN SCHEDULE ÖSTERMALM 2020 Valid between 10/8-20/12
Changes of studios / class descriptions / teachers may occur.

Måndagar Tisdagar Onsdagar Torsdagar Fredagar Lördagar Söndagar
    Strong Flow Kl. 07.00-08.15 Lärare: Sandra Lones (Terra) Strong Flow Kl. 07.00-08.15 Lärare: Ted Sikström (Terra) Ashtangayoga Kl. 07.00-08.15 Lärare: Ratheesh Mani (Terra)    
             
Strong Flow Kl. 08.30-09.30 Lärare: Ann Pierson (Terra) Yinyoga Kl. 8.30-9.30 Lärare: Jonas Rådahl (Terra)          
  Grundkurs i yoga - Fortsättning Kl. 8.30-9.30 Lärare: Sandra Janson   Yinyoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Sandra Janson (Luna) Kundaliniyoga Kl. 09.30-11.00 Lärare: Nicole Hedman (Terra) - Vik 4/12 Milena V Pavlovic Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Clive Guiver (Terra) Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Maria Salomaa (Terra)
  Ashtangayoga Kl. 10.00-11.15 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Yoga Lab Kl. 10.00-11.15 Lärare: Jonas Rådahl (Terra) Ashtangayoga Kl. 10.30-11.45 Lärare: Cecilia Wikner (Terra)     Strong Flow Kl. 10.45-12.00 Lärare: Ann Pierson (Terra)
Ashtangayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Maria Salomaa (Luna) Vinyasa Kl. 11.45-12.45 Lärare: Shirin Djavidi (Luna) Hathayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Luke Bache (Luna) Vinyasa Kl. 11.45-12.45 Lärare: Shirin Djavidi (Luna) Pranayama Kl. 11.45-12.45 Lärare: Sandra Janson (Luna) Vinyasa Kl. 11.30-12.45 Lärare: Clive Guiver (Terra)  
Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shay Peretz (Terra) Anusarayoga (Dynamisk Hathayoga) Kl. 12.00-13.00 Lärare: Jennie Liljefors (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra) Ashtangayoga Kl. 12.00-13.00 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Karin Schütz (Terra) Vick 4/12 - Ann Pierson   YinYang Kl. 12:30-14:00 Lärare: Stefan Ericsson (Terra)
  Yoga Nidra Kl. 13.15 -14.15 Lärare: Jennie Liljefors (Terra) Mamma-baby yogakurs Kl. 13.30-14.30 / Kursstart 2021 Lärare: Marianne Engvall (Terra)   Yoga Nidra Kl. 13.30-14.30 Lärare: Fredrik Binette (Luna)    
Yinyoga Kl. 15.30-16.30 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Restorative yoga Kl. 15.00-16.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra)   Restorative yoga Kl. 15.00-16.15 Lärare: Annaf Åhlgren (Terra) Yinyoga Kl. 15.00-16.15 Lärare: Marianne Engvall (Terra) Yinyoga Kl. 14.30-15.45 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Vinyasa Kl. 15.00-16.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra)
  Gravidyogakurs Kl. 16.30-17.45 - Lärare: Jennie Liljefors (Terra) Healing yoga kurs Kl. 16.00-17.00 / Kursstart 2021 Lärare: Jennie Liljefors (Terra)   Vinyasa Kl. 16.45-18.00 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) Rocket Vinyasa Kl. 16.30-17.45 Lärare: Masoud Mojdani (Terra) Yinyoga Kl. 17.00-18.00 Lärare: Rikard Skogberg (Terra)
Vinyasa Kl. 17.00-18.30 Lärare: Shay Peretz (Terra) Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Sara Olafsdottir (Luna) Vinyasa Kl. 17.00-18.15 Lärare: Clive Guiver (Luna) Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Anders Östman (Terra)      
Hathayoga Kl. 18.00-19.15 Lärare: Madeleine Uggla (Luna) Hathayoga Kl. 18.15-19.30 Lärare: Sandra Janson (Terra) Kundaliniyoga Kl. 17.30-18.45 Lärare: Nicole Hedman (Terra) Strong Flow Kl. 18.00-19.00 Lärare: Karin Schutz (Luna) Vik Cecilia Wikner     Flow and Restore Kl. 18.15-19.30 Lärare: Rikard Skogberg (Terra)
Yinyoga Kl. 18.45-20.00 Lärare: Annaf Åhlgren (Terra) Vinyasa Kl. 19.45-20.45 Lärare: Masoud Mojdani (Terra) Rocket Vinyasa Kl. 18.45-20.00 Lärare: Siiri Soveri (Luna) Laya Yoga Kl. 19.00-20.15 Lärare: Ratheesh Mani (Terra)     
    Flow and Restore Kl. 19.00-20.15 Lärare: Stefan Ericsson (Terra)      
        

CHRISTMAS SCHEDULE ÖSTERMALM WEEK 52 Valid between 21/12-27/12
Changes of studios / class descriptions / teachers may occur.

Måndagar Tisdagar Onsdagar Torsdagar Fredagar Lördagar Söndagar
      STUDIO CLOSED Kl. Lärare: STUDIO CLOSED Kl. Lärare:    
  Yinyoga Kl. 08.30-09.30 Lärare: Jonas Rådahl (Terra) Strong Flow Kl. 08.30-09.45 Lärare: Sandra Lones (Terra)        
  Yinyoga Kl. Lärare:          
          Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Clive Guiver (Terra) Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Maria Salomaa (Terra)
  Ashtangayoga Kl. 10.00-11.15 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Yoga Lab Kl. 10.00-11.15 Lärare: Jonas Rådahl (Terra)       Strong Flow Kl. 10.45-12.00 Lärare: Ann Pierson (Terra)
Ashtangayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Maria Salomaa (Luna) Vinyasa Kl. 11.45-12.45 Lärare: Shirin Djavidi (Luna) Hathayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Luke Bache (Luna)     Vinyasa Kl. 11.30-12.45 Lärare: Clive Guiver (Terra)  
Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shay Peretz (Terra) Anusarayoga (Dynamisk Hathayoga) Kl. 12.00-13.00 Lärare: Jennie Liljefors (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra)       YinYang Kl. 12:30-14:00 Lärare: Stefan Ericsson (Terra)
  Yoga Nidra Kl. 13.15 -14.15 Lärare: Jennie Liljefors (Terra)          
Yinyoga Kl. 15.30-16.30 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Restorative yoga Kl. 15.00-16.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra)       Yinyoga Kl. 14.30-15.45 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Vinyasa Kl. 15.00-16.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra)
          Vinyasa Kl. 16.30-17.45 Lärare: Ann Pierson (Terra) Yinyoga Kl. 16.30-17.45 Lärare: Anders Östman (Terra)
Vinyasa Kl. 17.00-18.30 Lärare: Shay Peretz (Terra) Hathayoga Kl. 17.00-18.15 Lärare: Sandra Janson (Terra) Vinyasa Kl. 17.00-18.15 Lärare: Clive Guiver (Luna)        
Hathayoga Kl. 18.00-19.15 Lärare: Madeleine Uggla (Luna) Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Madeleine Uggla (Luna) Kundaliniyoga Kl. 17.30-18.45 Lärare: Nicole Hedman (Terra)        
            
           
        

CHRISTMAS SCHEDULE ÖSTERMALM WEEK 53 Valid between 28/12-3/1
Changes of studios / class descriptions / teachers may occur.

Måndagar Tisdagar Onsdagar Torsdagar Fredagar Lördagar Söndagar
        STUDIO CLOSED Kl. Lärare:    
             
  Yinyoga Kl. 8.30-9.30 Lärare: Jonas Rådahl (Terra)          
      Strong Flow Kl. 9.30-10.45 Lärare: Ann Peirson (Terra)   Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Clive Guiver (Terra) Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Maria Salomaa (Terra)
  Ashtangayoga Kl. 10.00-11.15 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Yoga Lab Kl. 10.00-11.15 Lärare: Jonas Rådahl (Terra)       Strong Flow Kl. 10.45-12.00 Lärare: Ann Pierson (Terra)
Ashtangayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Maria Salomaa (Luna) Vinyasa Kl. 11.45-12.45 Lärare: Shirin Djavidi (Luna) Hathayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Luke Bache (Luna)     Vinyasa Kl. 11.30-12.45 Lärare: Clive Guiver (Terra)  
Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shay Peretz (Terra) Strong Flow Kl. 12.00-13.00 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra)       YinYang Kl. 12:30-14:00 Lärare: Stefan Ericsson (Terra)
             
Yinyoga Kl. 15.30-16.30 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Restorative yoga Kl. 15.00-16.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra)       Yinyoga Kl. 14.30-15.45 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Vinyasa Kl. 15.00-16.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra)
  Hathayoga Kl. 17.00-18.15 Lärare: Info kommer (Terra)       Vinyasa Kl. 16.30-17.45 Lärare: Ann Pierson (Terra) Yinyoga Kl. 16.30-17.45 Lärare: Info kommer(Terra)
Vinyasa Kl. 17.00-18.30 Lärare: Shay Peretz (Terra) Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Madeleine Uggla (Luna) Vinyasa Kl. 17.00-18.15 Lärare: Clive Guiver (Luna)        
Hathayoga Kl. 18.00-19.15 Lärare: Madeleine Uggla (Luna)   Kundaliniyoga Kl. 17.30-18.45 Lärare: Nicole Hedman (Terra)        
            
           
        

CHRISTMAS SCHEDULE ÖSTERMALM WEEK 1 Valid between 4/1-10/1
Changes of studios / class descriptions / teachers may occur.

Måndagar Tisdagar Onsdagar Torsdagar Fredagar Lördagar Söndagar
  Anusarayoga (Dynamisk Hathayoga) Kl. 07.00-08.00 Lärare: Rikard Skogberg (Terra)   Strong Flow Kl. 07.00-08.15 Lärare: Ted Sikström (Terra) Ashtangayoga Kl. 07.00-08.15 Lärare: Ratheesh Mani (Terra)    
    Strong Flow Kl. 08.30-09.45 Lärare: Sandra Lones (Terra)        
Strong Flow Kl. 08.30-09.30 Lärare: Ann Pierson (Terra) Yinyoga Kl. 8.30-9.30 Lärare: Jonas Rådahl (Terra)          
  Grundkurs i yoga - Fortsättning Kl. 8.30-9.30 Lärare: Sandra Janson   Yinyoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Sandra Janson (Luna) Kundaliniyoga Kl. 09.30-11.00 Lärare: Nicole Hedman (Terra) Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Clive Guiver (Terra) Hathayoga Kl. 09.00-10.15 Lärare: Maria Salomaa (Terra)
  Ashtangayoga Kl. 10.00-11.15 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Yoga Lab Kl. 10.00-11.15 Lärare: Jonas Rådahl (Terra) Ashtangayoga Kl. 10.30-11.45 Lärare: Cecilia Wikner (Terra)     Strong Flow Kl. 10.45-12.00 Lärare: Ann Pierson (Terra)
Ashtangayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Maria Salomaa (Luna) Vinyasa Kl. 11.45-12.45 Lärare: Shirin Djavidi (Luna) Hathayoga Kl. 11.45-12.45 Lärare: Luke Bache (Luna) Vinyasa Kl. 11.45-12.45 Lärare: Shirin Djavidi (Luna) Pranayama Kl. 11.45-12.45 Lärare: Sandra Janson (Luna) Vinyasa Kl. 11.30-12.45 Lärare: Clive Guiver (Terra)  
Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Shay Peretz (Terra) Strong Flow Kl. 12.00-13.00 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra) Ashtangayoga Kl. 12.00-13.00 Lärare: Cecilia Wikner (Terra) Vinyasa Kl. 12.00-13.00 Lärare: Karin Schütz (Terra)   YinYang Kl. 12:30-14:00 Lärare: Stefan Ericsson (Terra)
        Yoga Nidra Kl. 13.30-14.30 Lärare: Fredrik Binette (Luna)    
Yinyoga Kl. 15.30-16.30 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Restorative yoga Kl. 15.00-16.00 Lärare: Ulrica Norberg (Terra)   Restorative yoga Kl. 15.00-16.15 Lärare: Annaf Åhlgren (Terra) Yinyoga Kl. 15.00-16.15 Lärare: Marianne Engvall (Terra) Yinyoga Kl. 14.30-15.45 Lärare: Ebba Reuterswärd (Terra) Vinyasa Kl. 15.00-16.15 Lärare: Madeleine Uggla (Terra)
  Hathayoga Kl. 17.00-18.15 Lärare: Sandra Janson (Terra)     Vinyasa Kl. 16.45-18.00 Lärare: Madeleine Uggla (Terra) Rocket Vinyasa Kl. 16.30-17.45 Lärare: Masoud Mojdani (Terra) Yinyoga Kl. 16.30-18.00 Lärare: Anders Östman (Terra)
Vinyasa Kl. 17.00-18.30 Lärare: Shay Peretz (Terra) Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Madeleine Uggla (Luna) Vinyasa Kl. 17.00-18.15 Lärare: Clive Guiver (Luna) Vinyasa Kl. 17.15-18.30 Lärare: Anders Östman (Terra)      
Hathayoga Kl. 18.00-19.15 Lärare: Madeleine Uggla (Luna)   Kundaliniyoga Kl. 17.30-18.45 Lärare: Nicole Hedman (Terra) Strong Flow Kl. 18.00-19.00 Lärare: Karin Schutz (Luna)      
      Laya Yoga Kl. 19.00-20.15 Lärare: Ratheesh Mani (Terra)